Zabezpečovací systémy Jablotron Plzeň

Zlaty_mp_jablotron
Elektronická zabezpečovací signalizace

Elektronické zabezpečení objektů proti vloupání

Elektronické zabezpečení objektů je moderním způsobem ochrany vašeho majetku. Míra kriminality je bohužel stále příliš vysoká, a proto je téma ochrany majetku v současné době více než aktuální. Odborně navržené a nainstalované zařízení EZS je základním prvkem ochrany objektů proti vloupání.

Při samotném výběru elektronického zabezpečovacího systému by hlavním vodítkem neměla být jen cena, ale i kvalita daného výrobku. Pořízení elektronického zabezpečení je dlouhodobou investicí a je proto nutné zvažovat i další aspekty, jako jsou např. spolehlivost zařízení, certifikace podle platné legislativy, zajištění a dostupnost servisu atd.

Moderní systémy elektronické zabezpečovací signalizace umožňují variabilní řešení s ohledem na různorodost chráněných objektů a na požadavky zákazníků, a to při zachování spolehlivosti a cenové dostupnosti. Kromě hlavní funkce zařízení, tedy ochrany majetku, je možné v jednom systému integrovat i další aplikace z oblasti domácí automatizace. Jako příklad je možné uvést dálkové ovládání vytápění objektu pomocí SMS.


Klávesnice EZS

Co vám můžeme nabídnout

Na základě našich více než 20-ti letých zkušeností v oboru Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob si vám dovolujeme nabídnout dodávku, montáž a servis systémů elektronické zabezpečovací signalizace (EZS) v objektech všech velikostí: od bytů a rekreačních objektů přes rodinné domy, drobné provozovny až po rozsáhlé výrobní areály.

Zdarma provedeme posouzení bezpečnostních rizik vašeho objektu a navrhneme optimální řešení elektronické zabezpečovací signalizace včetně možnosti připojení na Pult centrální ochrany (PCO) některé ze soukromých bezpečnostních agentur.

V naší nabídce naleznete zabezpečovací systémy renomovaných výrobců, např. české společnosti Jablotron Alarms, kanadské Paradox Security Systems a izraelské Risco Group. Naši technici úspěšně absolvovali odborná školení na montáž a servis dodávaných zařízení.

Dále nabízíme zajištění záručního i pozáručního servisu systémů elektronické zabezpečovací signalizace, pohotovostní službu pro smluvní zákazníky a pravidelné revizní a servisní prohlídky včetně zkoušek funkčnosti a provozuschopnosti jednotlivých zařízení.

Jablotron 114e

Jablotron 100

Společnost Jablotron Alarms představila zcela nový systém JABLOTRON 100 s převratným ovládáním. Jedná se o komplexní řešení nejen pro ochranu majetku a osob proti napadení a požáru, ale i integraci funkcí inteligentního řešení domu v jednom systému. Alarm umožňuje variabilně využít sběrnicových a bezdrátových systémových prvků. Pružně se přizpůsobí jak nárokům na zabezpečení rozsáhlé firmy, tak potřebám domácností a zároveň zůstává velmi jednoduše ovládaný.

Tyto zdánlivě neslučitelné požadavky jsou uspokojeny revolučním patentovaným systémem ovládání. Nové na tomto alarmu není jen ovládání, ale celá jeho architektura. Rozsah komponent, variabilita počtu periferií, sběrnicové uspořádání, nový bezdrátový protokol, možnosti komunikace a vzdáleného servisního i uživatelského přístupu z něj dělají nadčasové řešení elektronického zabezpečení.

Naši technici úspěšně absolvovali certifikační školení na systém Jablotron 100. Díky tomu vám můžeme nabídnout rozšíření záruky na 7 let bezplatných oprav alarmu v servisním středisku Jablotron a možnost připojení na PCO se službou Celková ochrana na 3 měsíce zdarma a bez jakýchkoliv dalších závazků.

Kontaktní formulář

Děkujeme za Váš zájem. Po vyplnění a odeslání formuláře Vás budeme kontaktovat.
Jméno:
Telefon:
Email:
Město:
Dotaz
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a pět 
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Kontaktujte nás

Aliapol Plzeň s.r.o.  
Rokycanská 27, 312 00 Plzeň
IČO:29121809, DIČ:CZ29121809

Tel: 377 477 800 | info@aliapol.cz

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.