Strukturované kabeláže

Strukturovaná kabeláž Plzeň

Systémy strukturované kabeláže

Strukturované kabeláže jsou důležitou a nedílnou součástí moderní infrastruktury budov. Stávají se stejnou samozřejmostí jako rozvody elektřiny, vody, plynu, topení apod. Jejich životnost se počítá na desítky let, a proto rozhodnutí o volbě konkrétního systému strukturované kabeláže je pro správce sítí a majitele budov klíčové.

Strukturovaná kabeláž Solarix zahrnuje ucelený systém založený na pečlivě vybraných komponentech, jejichž parametry nejen splňují, ale také překračují mezinárodní standardy. Strukturovaná kabeláž Solarix je vhodná do obytných i komerčních objektů s počtem jednotek až několika stovek přípojných míst. Systém zahrnuje nestíněné i stíněné metalické provedení včetně optických rozvodů a příslušenství. Vedle nekompromisní kvality komponent a variability je důraz kladen také na ekonomickou stránku, která činí z tohoto systému jednu z nejatraktivnějších voleb na trhu

Nabízíme komplexní řešení systému strukturované kabeláže od návrhu přes realizaci až po měření certifikovaným měřícím přístrojem.

Kontaktní formulář

Děkujeme za Váš zájem. Po vyplnění a odeslání formuláře Vás budeme kontaktovat.
Jméno:
Telefon:
Email:
Město:
Dotaz
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osmnáct a tři 
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Kontaktujte nás

Aliapol Plzeň s.r.o.  
Rokycanská 27, 312 00 Plzeň
IČO:29121809, DIČ:CZ29121809

Tel: 377 477 800 | info@aliapol.cz

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.