Elektronická požární signalizace

Eps_tlacitko

Ochrana majetku před následky požáru

Elektronická požární signalizace slouží především k rychlé a spolehlivé detekci a signalizaci požáru v budovách. Přesná lokalizace místa vzniku požáru a přenesení této informace k obsluze, případně na PCO Hasičského záchranného sboru, je hlavním předpokladem k včasnému zásahu a zmírnění vzniklých škod.

Systém EPS se skládá z celé řady prvků: adresovatelná - ovládací ústředna, paralelní tablo pro vzdálenou indikaci a ovládání, automatické hlásiče požáru, adaptéry, vstupně-výstupní zařízení a specializovaný software pro provoz v síti. Nejnovější technologické řešení zajišťuje vysokou spolehlivost a přesnost systému. Ústřednu lze síťovat s ostatními ústřednami či paralelními tably, čímž dosáhneme rozšíření systému, nebo přispůsobíme systém k dané aplikaci (školy, knihovny, hotely, administrativní budovy, atd.)

Zajišťujeme odbornou montáž systémů elektronické požární signalizace Lites, Apollo F1, Labor Strauss a Unipos.

Kontaktní formulář

Děkujeme za Váš zájem. Po vyplnění a odeslání formuláře Vás budeme kontaktovat.
Jméno:
Telefon:
Email:
Město:
Dotaz:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a čtyři 
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Kontaktujte nás

Aliapol Plzeň s.r.o.  
Rokycanská 27, 312 00 Plzeň
IČO:29121809, DIČ:CZ29121809

Tel: 377 477 800 | info@aliapol.cz

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.