Kamerové systémy Plzeň

Kamera

Ochrana majetku a monitorování pohybu osob a vozidel

Kamerové systémy jsou nezbytnou součástí ochrany majetku a osob. Správně navržený a odborně nainstalovaný kamerový systém může být přínosem nejen z hlediska bezpečnosti. Mezi další způsoby využití kamerových systémů patří např. sledování a vyhodnocování technologických postupů při výrobě, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, kontrola pohybu vozidel s možností detekce SPZ a následného porovnání údajů s databází atd.

V oblasti analogových kamerových systémů nabízíme např. výrobky firem Panasonic, IR Lab, HikVision a Dynacolor Inc. Stále častěji preferované řešení digitálních IP kamerových systémů zastupují v naší nabídce například značky HikVision, Panasonic, Vivotek a Dlink. Samozřejmostí u všech systémů je možnost připojení k internetu a sledování reálného obrazu i uložených záznamů z počítače nebo chytrého telefonu kdekoliv na světě.

Návrh vhodného řešení kamerového systému je nutné vždy posoudit přímo na místě plánované instalace s ohledem na požadavky zákazníka a místní specifické podmínky. Proto nabízíme zdarma návštěvu místa instalace a vytvoření cenové kalkulace včetně variantního řešení s důrazem na poměr kvality a ceny.

 

Bezkontaktní měření tělesné teploty

Nabízíme termografické IP systémy Hikvision pro bezkontaktní měření tělesné teploty osob. Více informací naleznete zde.

Kontaktní formulář

Děkujeme za Váš zájem. Po vyplnění a odeslání formuláře Vás budeme kontaktovat.
Jméno:
Telefon:
Email:
Město:
Dotaz
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a devatenáct 
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Kontaktujte nás

Aliapol Plzeň s.r.o.  
Rokycanská 27, 312 00 Plzeň
IČO:29121809, DIČ:CZ29121809

Tel: 377 477 800 | info@aliapol.cz

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.