Docházkové a přístupové systémy, kontrola vstupu

Docházkový systém Jablotron

Docházkový a přístupový systém Jablotron 100

Docházkový systém byl navržen pro malé a střední firmy, které využívají pro zabezpečení svých provozních objektů alarm JABLOTRON 100 s napojením na webovou samoobsluhu My JABLOTRON. Díky možnostem webové samoobsluhy a vlastností systému JABLOTRON 100 lze s minimálními náklady na další hardware využít alarmu ke sledování docházky. Ovládání systému je velice intuitivní a není třeba žádné zdlouhavé školení a studování manuálu. Aplikace je určena pro PC s operačním systémem Windows.

Aplikace Docházkový systém pro My JABLOTRON byla oceněna prvním místem v soutěži Vychytávka s JABLOTRON 100 v roce 2015.

Certifikát Aktion

Certifikovaný instalační a implementační partner

Jako certifikovaný instalační a implementační partner pro docházkové a přístupové systémy Aktion vám můžeme nabídnout komplexní služby od projekce přes instalaci a zprovoznění systému až po poskytování technické podpory včetně pravidelných aktualizací.
Docházkový systém Aktion

Docházkový a přístupový systém Aktion

Docházkový systém Aktion umožňuje rychlou registraci osob na elektronických terminálech pomocí osobních bezkontaktních identifikátorů (karty, klíčenky) nebo biometrie (otisky prstů, oční duhovka). Vedoucím pracovníkům výrazně zjednodušuje administrativní práci spojenou s evidencí a kontrolou docházky podřízených pracovníků. Docházkový software jednoznačně vykazuje aktuální přítomnost i celkový čas strávený na pracovišti.

Docházkové terminály a software

Pro identifikaci osob lze využívat několik typů docházkových terminálů a snímačů. Zařízení mohou zároveň sloužit pro otevírání vstupních dveří nebo odblokování turniketů. Terminály nabízejí možnosti identifikace osob bezkontaktní kartou nebo otiskem prstu, zabezpečení proti duplikátům karet, ovládání z klávesnice nebo dotykového displeje, zobrazení informací o odpracované době na displeji a on-line nebo off-line provoz včetně zálohy pro případ výpadku el. energie.

Software pro evidenci docházky poskytuje uživatelům zobrazení dat v několika úrovních. V rámci vyhodnocení může uživatel provádět ruční opravy dat včetně doplnění chybějících záznamů. Docházkový software je síťový a mohou jej využívat vedoucí pracovníci i jednotliví zaměstnanci v závislosti na přidělených přístupových oprávněních. Pro internetové uživatele je k dispozici webová nadstavba. Systém je možné doplnit převodovými můstky pro export dat do vašeho stávajícího mzdového SW.

Přístupový systém

Kontrola vstupu

Přístupový systém Aktion je určen pro fyzické zabezpečení vstupů do objektů a evidenci pohybu osob. Pracuje ve spojení s elektrickými dveřními zámky a příslušenstvím. Tvoří bezpečnostní systém s možností definice více úrovní přístupových oprávnění. Jednotlivé úrovně mohou být definovány trvale nebo s časovým omezením jen pro určité dny a zóny. V monitorovacím SW lze vyhodnocovat pohyb osob v zabezpečených prostorách včetně pokusů o neoprávněné vstupy nebo jiné alarmové stavy.

Výhody systému

Kontrola vstupů je díky systému Aktion modulární. Umožňuje vystavět řešení přesně podle Vašich požadavků. Nejste přitom limitováni počtem dveří, počtem uživatelů ani držitelů karet. Systém může pracovat samostatně nebo v rámci komplexního bezpečnostního systému s propojením na zařízení EZS, EPS, CCTV a grafické vizualizace.

Software pro kontrolu přístupu umožňuje jednoduše spravovat evidenci držitelů karet, nastavovat přístupová oprávnění osob a definovat parametry řídících jednotek a snímačů. Pomocí deníku událostí lze pořizovat výpisy dat v požadované sestavě a zvolené období. Síťová verze systému dovoluje přístup více uživatelům na základě jejich oprávnění. Pro rychlý přístup do systému je k dispozici webová nadstavba, které umožňuje sledovat aktuální přítomnost osob.

Celý systém Aktion je velmi variabilní a lze jej jednoduše doplňovat o další funkce, např. stravovací systém, systémy pro kontrolu vjezdu, rozpoznávání SPZ, evidenci návštěv, evidenci výrobních operací atd.

Kontaktní formulář

Děkujeme za Váš zájem. Po vyplnění a odeslání formuláře Vás budeme kontaktovat.
Jméno:
Telefon:
Email:
Město:
Dotaz
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a pět 
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Kontaktujte nás

Aliapol Plzeň s.r.o.  
Rokycanská 27, 312 00 Plzeň
IČO:29121809, DIČ:CZ29121809

Tel: 377 477 800 | info@aliapol.cz

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.